Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

Thunder Laser News laser-news
Location:Home > Thunder Laser News > Leadshine Technology Co., Ltd.’yi ziyaret edin.
Image-1

Thunder Laser Video


How to choose a reliable laser cutter

WATCH NOW
▷ How to choose a reliable laser cutter
laser parametes

Thunder Laser Video


Laser Samples Parameters

WATCH NOW
▷ Laser Samples Parameters

Leadshine Technology Co., Ltd.’yi ziyaret edin.

Release Time:2016/06/21 Thunder Laser News Browsing Times:814

4 Haziran 2015, 3 Haziran 2015’te Thunder Laser King Chen Genel Müdürü, Leadshine Technology (Shenzhen) Co., Ltd.’yi ziyaret etmek için personel ile birlikte Shenzhen’e gitti ve onlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

1997 yılında kurulan Leadshine Technology Co., Ltd., çeşitli endüstrilerin makine imalatçılarına hareket kontrol sistemi çözümleri sunmaya çalışan, hareket kontrol sistemlerinin araştırılması ve satılması konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir.

Thunder Laser Genel Müdürü Managerof, LeadshineMr. Huang, birbirinin mevcut durumu ve lazer makinesi pazarının gelişme eğilimi hakkındaki görüşlerini paylaştı. Lazer kesim makinesi kademeli olarak çeşitli endüstrilere uygulanmıştır ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Endüstri segmentasyonlarına yenileştirilebilirse daha iyi bir gelişme olacaktır. Ayrıca, Bay Huang, Leashine’nin kuruluşundan bu yana gelişim kursunu başlattı.

Sayın. Huang ayrıca bize en son gelişme başarılarını gösterdi. Ziyaret sonunda nihayet 2016’nın kazan-kazan durumu kazanmasına yardımcı olacak Leadshine ile işbirliği niyet anlaşması imzaladık.

Popüler Sayfalar

Ziyaret etmek için tıklayın

 

Ziyaret etmek için tıklayın

 

Ziyaret etmek için tıklayın