Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

Thunder Laser News laser-news
Location:Home > Thunder Laser News > Thunderlaser STEAM eğitimi, 73. Çin Eğitim Ekipmanları Fuarı’na giriş yaptı.
Image-1

Thunder Laser Video


How to choose a reliable laser cutter

WATCH NOW
▷ How to choose a reliable laser cutter
laser parametes

Thunder Laser Video


Laser Samples Parameters

WATCH NOW
▷ Laser Samples Parameters

Thunderlaser STEAM eğitimi, 73. Çin Eğitim Ekipmanları Fuarı’na giriş yaptı.

Release Time:2018/02/07 Thunder Laser News Browsing Times:231

Önsöz: 26-28 Aralık 2017, Guangzhou Pazhou Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, 73. Çin Eğitim Ekipmanları Fuarı’nda görücüye çıktı! 1980’den beri düzenlenen Çin Eğitim Ekipmanları Fuarı, başarıyla gerçekleşti 72, şimdi Çin ve dünyanın en büyük, en etkili, en profesyonel marka fuarı olan eğitim ekipmanı endüstrileri haline geldi.

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

Laser STEAM Maker eğitimi “en güçlü sanatçısını”, lazer cazibesini deneyimleyecek sahne

Son yıllarda, Maker Education ülke genelindeki ilk ve orta okullar için yeni bir eğitim şekli haline geldi. Sadece müfredatın uygulanmasını ve geliştirilmesini teşvik etmekle kalmaz, eğitim modlarını çeşitlendirir, aynı zamanda öğrencilerin inovasyon yeteneklerini büyük ölçüde arttırır ve öğrencilerin yaratıcılıklarını gerçekleştirmelerine yardımcı olur. Lei Yu lazer lazerin derinliklerinde STEAM Maker eğitim derinlemesine keşif, lazer kesim oyma teknolojisinin derinlemesine keşfi ve yolcu eğitimi ihtiyaçlarının özellikleri ve daha fazla okul ve eğitim kurumuna misafir eğitimi çözümleri sağlamak için lazeri Maker eğitimine entegre etmeye çalışıyoruz .

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

Lazer STEAM eğitiminin öncüsü olarak, Lei Xiaoyu öğrencilere lazerin cazibesini göstermek için liderlik etti. Öngörülemeyen yaratıcılık, şaşırtıcı lazer, şaşırtıcı hız, hepsi öğrencileri kalp kasıştıracaktır. Canlı bir atmosfer daha canlı, daha canlı, daha fazla öğrenci, öğretmen ve eğitim uzmanı buraya geldiğinde, dolu olan sahneyi sıkın. Thunderlaser evrensel yapay makine son derece hızlı, mükemmel performans ve yüksek verimlilik ve güvenlik, sahnede hayatın her alanını tanıma kazandı.

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

Büyük lazer STEAM eğitim kursları, ikinci eğlence eğlencesi

Olay yerinde ThunderLaser, ülkenin dört bir yanındaki arkadaşlarına tüm lazer STEAM Maker eğitim çözümlerini sergilemek için Maker Coke, Laser STEAM Maker Eğitim Eğitmeni, Laser Uygulama Uzmanı ve STEAM Eğitim İçeriği Eğitmeni gibi zengin bir deneyim birikimi kazandırdı. dünya. Geleneksel ve modern yenilikçi öğretim yöntemlerinin birleşimi sadece sınıf ilgisini zenginleştirmekle kalmaz, aynı zamanda fen, teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik bilgilerini mevcut lazer kesim ve oyma teknikleriyle bütünleştirir ve öğrencilere uygulamalı deneyim kazandırmayı amaçlar sanat tasarımında yenilikçi düşünceyi geliştirmek, merak ve aktif keşif yapısını teşvik etmek, problemleri çözmek ve öğrencilerin becerilerini ve bilişsel becerilerini her yönden geliştirmek için rehberlik eder.

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

Çok zor yaratıcı çalışma,

Yaratıcı aydınlatma hayatı, yaratıcı eserler dünyayı yaratan kapıyı açmak, elektronik, makine, tarihi ve kültürel bilgi ile birlikte sunulan diğer unsurları bir arada, öğrencilerin zevkle oynamasını eğlenceli bulmayı öğrenmek için yaratıcı fikirlere katılacak. .

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

Lazer STEAM eğitimi için LaserMaker lazer yazılımı

LaserMaker, özelleştirilmiş yapımcı eğitimi için kullanıcı dostu, kullanımı kolay, zengin özellikli bir lazer yazılımıdır. Gerçekten iyi tasarlanmış destek dersleri ve deneyimli öğretmen eğitimi ile desteklenen ilkokul ve ortaokullar için, daha fazla öğretmen öğretmeni başlayacak, böylece daha fazla öğrenci yaratıcı DIY misafirine yaratıcı eğlence Reality’ye katılacak, bu nedenle doğru bir adım daha atılacak. Çin ulusunun yükselişinin büyük rüyasını gerçekleştiriyor.

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

Şu anda, Çin’de lazer STEAM eğitimi ve yapımcı eğitimi konusu oldukça sıcak. Eğitimin hızlı gelişimi, eğitim yönetimi departmanları, eğitim ve öğretim kurumları, öğretmenler ve hatta öğrenciler için daha yüksek gereksinimleri ortaya koydu. Lazer STEAM ve lazer STEAM eğitim müfredat geliştiricisinin öncüsü olan Thunderlaser, “eksiksiz makine” ve lazer STEAM eğitim tamamlayıcı destekleyici çözümlerini kullanarak, yenilikçi farkındalıklarını ve yaratıcı düşüncelerini geliştirmek için, öğrencilere ve eğitimcilere uygun bir çözüm sunmayı umuyor öğrencilerin yeteneklerini ve bilişsel becerilerini geliştirmek.

Ulusal Beşinci Beş Yıllık Planın tam olarak uygulanmasıyla kaliteli eğitim büyük ölçüde iyileştirildi. STEAM eğitimi ve öğrenci yetiştiricisi eğitimi gibi yeni eğitim modlarının keşfedilmesi, lazer kesim ve gravür teknolojisinin ülkemizdeki öğrenciler için her türlü yarışma, topluluk ve etkinlik haline gelmesine neden olmuştur. Öğrencilerin yeteneklerini ve pratik becerilerini desteklemek ve büyük ölçüde uygulamak için uygun araçlarda; aynı zamanda öğrencilerin sınırlı zaman ve maliyetle yaratıcı fikirlere ulaşmalarını sağlar.

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

2025 China Chi misyonunu üstlenecek Thunderlaser, okul öğretmenleri, öğrenciler ve hobi yaratıcılarından profesyonel yüksek kaliteli lazer ekipmanı ve yazılımı, lazer STEAM eğitim kursları vermekten sorumludur. Çin’deki eğitimin nedenine katkıda bulunma çabaları, ileriye dönük, ilk aklımızı unutmadı, STEAM eğitiminin Thunderlaser ve müşteri eğitiminin ileriye dönük olacağına inanıyorum.