Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

Thunder Laser News laser-news
Location:Home > Thunder Laser News > Thunder Lazer Haberleri | Bölge yeniden çizilecek Taiwan Tayvan boğazı karşısında birbirleriyle işbirliği yapılacak
Image-1

Thunder Laser Video


How to choose a reliable laser cutter

WATCH NOW
▷ How to choose a reliable laser cutter
laser parametes

Thunder Laser Video


Laser Samples Parameters

WATCH NOW
▷ Laser Samples Parameters

Thunder Lazer Haberleri | Bölge yeniden çizilecek Taiwan Tayvan boğazı karşısında birbirleriyle işbirliği yapılacak

Release Time:2017/11/06 Thunder Laser News Browsing Times:265

Önsöz: 22 Ağustos 2017’de Thunder Laser Tayvan temsilcisi Profesör Luo ve karısı Thunder Laser’i ziyaret etti ve King, Nolan, Lynn ve Ben ile iletişim kurdu.

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

Thunder Laser, lazer kontrol sistemi Ar-Ge, entegre bir şirketin üretimi ve işlenmesi ile uğraşmaktadır. Thunder Laser, lazer endüstrisinde uzun yıllardır, mükemmel teknoloji ve birinci sınıf satış sonrası servisiyle müşterilerin güvenini ve desteğini kazandı. Ayrıca, Thunder Laser ürünlerinin yeni bir durum yaratmasını ve aşırı homojenlik durumunda başarılı bir şekilde yeni bir pazar geliştirmesini sağlamak için yapımcı ve STEAM eğitimindeki kapsamlı deneyime, eşsiz bir ekibe güvenebilirsiniz.

Müşteriye daha iyi hizmet verebilmek için, Profesör Luo Tayvan’dan Thunder Laser’e sorgulayıcı bir zihinle geldi, ancak Thunder Laser ve Laser kesici ile ilgili teknolojiler hakkında daha fazla bilgimiz var. Müşterilerimize en profesyonel bilgiyle yardım edin, çünkü biz profesyoneliz!

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

King, Profesör Luo’ya örnek göstermek için.

Lazer teknolojisi, lazer endüstrisinde çalışan bir kişi için özellikle önemlidir. Müşterilerin çalışması için güvenlik sağlamak amacıyla, Ben lazer uygulaması ve profesör Luo için alınacak önlemleri açıklamak için lazer bilgisi ve lazer teknolojisi uzmanı olan Ben.

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

Ben kılavuz rayı Bilgisini Profesör Luo’ya anlattı.

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

Hava yardımı ve Lazer kafası ile ilgili bilgileri açıklayın.

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

Lazer lensi nasıl temizlenir.

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

Profesör Luo, kontrol panelinin nasıl çalıştırılacağını öğreniyor.

“Müşterilerimiz için bir fark yaratan” kavramına sahip Thunder Laser, müşterilere daha profesyonel bir teknoloji sunmak için herkesin bir lazer uygulama uzmanı olmasını ısrarla, satış sonrası daha iyi hizmet ve müşterilere değer maksimizasyonu gerçekleştirmeleri konusunda yardımcı olun.

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

Odaklandığı için daha profesyoneliz. Profesör Luo desteği için teşekkürler. Yol boyunca desteğiniz için teşekkür ederiz, gelecekte birbirimizle daha fazla işbirliği yapmayı umuyoruz!