Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

Thunder Laser News laser-news
Location:Home > Thunder Laser News > Bir Thunderlaser yılının başlangıcı bizim için yeni bir başlangıçtır.
Image-1

Thunder Laser Video


How to choose a reliable laser cutter

WATCH NOW
▷ How to choose a reliable laser cutter
laser parametes

Thunder Laser Video


Laser Samples Parameters

WATCH NOW
▷ Laser Samples Parameters

Bir Thunderlaser yılının başlangıcı bizim için yeni bir başlangıçtır.

Release Time:2018/01/30 Thunder Laser News Browsing Times:219

Geçmişi gözden geçirmek ve geleceğe bakmak, 29 Aralık 2017 tarihinde Thunderlaser, 2017 yıllık özet ve takdir toplantısını açtı. Genel müdür Bay Chen biqin rehberliğinde, Thunderlaser’ın 2014’ten 2017’ye kadar olan büyümesini inceledik. Güneş ışığında olduğu gibi, ağaçların altındaki zaman akışı yavaş yavaş ve yavaş yavaş olgunlaşırsa kompozisyon. Adım adım, birbiri ardına bir amaç başardık. Fakat her şeyden önce, çabalarımızda Thunderlaser’ın satışları 2017’de iki kattan fazla arttı.

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

Geçmişi gözden geçirdikten sonra bununla iyi bir performans gösterebiliyoruz– —- Bay. Chen, Thunderlaser’ın genel müdürü

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

Kibir ve tatsızlıktan kurtulun, hepsini sınayın —— Amy

Geçtiğimiz yıl, Thunderlaser büyük miktarda hasat aldı. Teknoloji direktörü tarafından yönlendirilen Tom. LaserMaker başarıyla geliştirildi. Lasermaker, kapsamlı bir işleve, açık bir yapılandırmaya ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Lasermaker piyasaya sunulduğundan beri büyük popülerlik kazanmıştır. Bu tanıma, yazılımın 2018’deki işlevini geliştirmemizi sağlayacak ve daha fazla insanın onu harika bir olanakla kullanmasını sağlayacaktır.

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

Bir şeye odaklanınca başarılı olursun. ——Tom

Birinin daha uzun görüntü alması gerekiyor. Öncelikli Li Keqiang kavramını takip edin : İnsanları kendi işlerini kurmaya ve yenilik yapmaya teşvik edeceğiz.

Thunderlaser, lazer STEAM yapımcısı eğitiminin ilerisinde yürüdü. 2017 çalışmalarını özetleyin ve Thunderlaser genel müdür yardımcısı olarak Ken, Thunderlaser’dan lazer STEAM eğitimine kadar pazara girdi. Şimdi, lei yu lazer kursları araştırıyor ve geliştiriyor. Thunderlaser Genel Müdür Yardımcısı Ken, Thunderlaer’ı lazer STEAM eğitim pazarına kadar uyanmaktan günümüze tanıttı, hepimiz laser STEAM Maker eğitim kurslarını araştırıyoruz ve geliştiriyoruz. Bunun için, kullanıcılara daha zengin ders içeriği sağlamak amacıyla, 2018 için 10 ana ders, 100 ders seti, 2.000 tasarım hedefini belirledik. Sonunda, Ken, konunun önemini otomobil tasarımından otomobil modeline, otomobilin başarılı sürüşüne kadar bir örnekle açık bir şekilde açıkladı. Açıkçası, bu fikrin gerçekleşeceğini ve 2018’de gösterileceğini söyledi. .

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

Yarın için hayal kur, ama bugün için yaşa. ——Ken

Basit ekipman satışlarından yapımcı kurslarının geliştirilmesine, lazerden çıkmanın yolunu sürekli araştırıyoruz. Daha fazla kişiye Thunderlaser’ın lazer ekipmanını tanımak için, lazer STEAM yapımcısı eğitimi hakkında daha fazla bilgi edinin. Çok şey yaptık. 2017’de 26 farklı sergi etkinliğine katıldık, daha fazla insanın lazer kesim makinesinin büyüsünü deneyimlemesine izin verdik. Üreticinin hayalini gerçekleştirmek için daha fazla öğrencinin gelişmiş lazer ekipmanını kullanmasını sağlamak için okul girişimi ile işbirliği yapın. 2018’de daha fazla sergi faaliyetine katılacağız. Ve Thunderlaser’ın makinelerinin tüm ülkeye yayılmasına izin verin.

Thunderlaser inanılmaz bir hızla gelişiyor ve 2018’de Tunderlaser’den birçok şey bekliyoruz. Thunderlaser’in konsepti müşterilerimiz için bir fark yaratmaktır. 2018’de, güvenli ve kullanımı kolay lazer ekipmanlarının üretimine ve daha kapsamlı bir eğitim müfredatına odaklanarak, müşterilerimize her zaman daha kapsamlı bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Farklı müşterilere lazer, farklı Maker eğitimi getirmek. Lazerleri daha güvenli ve daha eğitimli hale getirin.

Toplantının sonunda, sunum oturumuna. Thunderlaser üç ödül kazandı: Üstün Yeni Gelen Ödülü, Üstün Çalışan Ödülü, Üstün Bölüm Yöneticisi Ödülü, Başkan Chen tarafından açıklandı ve yayınlandı.

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

Yeni Başlayanlar Ödülü

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

Üstün Çalışan Ödülü

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

Üstün Bölüm Müdürü Ödülü

Yeni yıl yeni bir başlangıç ​​noktasıdır. 2018’de, alevlerin daha görkemli olacağına inanıyoruz! Görülecek kalır!

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler

thunderlaser hakkında lazer kesici haberler