Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

Thunder Laser News laser-news
Location:Home > Thunder Laser News > BUHAR EĞİTİMİ | Yapıcı Rüyası Gerçekleştirmek İçin Yapıcı Festivali
Image-1

Thunder Laser Video


How to choose a reliable laser cutter

WATCH NOW
▷ How to choose a reliable laser cutter
laser parametes

Thunder Laser Video


Laser Samples Parameters

WATCH NOW
▷ Laser Samples Parameters

BUHAR EĞİTİMİ | Yapıcı Rüyası Gerçekleştirmek İçin Yapıcı Festivali

Release Time:2018/01/25 Thunder Laser News Browsing Times:256

Önsöz: Aralık.13’te, 18. Gençlik Bilim ve Teknoloji Festivali (Yapımcı Festivali) ve Futian bölgesindeki Birinci STEAM Eğitim Karnavalı, Şenzen şehri Qiaoxiang Yabancı Dilinde mükemmel şekilde sona erdi Okulu. İlçede 80’den fazla okuldan 5.000’den fazla öğrenci 36 bilim ve teknoloji yarışmasına katıldı ve 1300’den fazla eser sergilendi. Bu büyük yapımcı bir parti.

lazer kesiciyle buhar eğitimi

Modern temsilcilerden biri olarak Shenzhen, modern eğitim inşaatında uluslararası yenilikçi yetenekler yaratmaya odaklanıyor Bilim ve teknolojideki yenilik sadece gelişime öncülük eden ilk itici güç değil, aynı zamanda çocukların geleceğidir. Bilim ve becerilerin kalitesini artırmak ve gençlerin bilim ve teknolojiyi keşfetme kapasitelerini güçlendirmek, modernizasyon eğitimimizin önemli bir parçasıdır.

lazer kesiciyle buhar eğitimi

Gençlik Bilim ve Teknoloji Festivali (Maker Festival) çok dikkat çekiyor, bir dizi başarılı konuk mükemmel bir gösteri yapıyor. Bunlar arasında, Thunderlaser bu misafir gününde her yaştan öğretmen ve öğrenci tarafından; Yerinde toplanan büyülü evrensel eser, insanların önünde sergilenmesi, gençlerin hayal gücüne ve meraklarına ilham veren yenilikçi fikirlerin bir birleşimidir. Canlı yapımcının atmosferi de Maker’ın heyecanını ateşledi.

lazer kesiciyle buhar eğitimi

Faaliyet alanının coşkusu, kalabalıklar sahnede olacak kadar yüksekti. Yenilik eğlenceli, çok ilginç, mükemmel bilimsel ve yaratıcı eserler, öğretmenlerin ve öğrencilerin hayretler içinde olmasını sağlar. Geçmişten farklı olarak, Yaratıcının Yılı Thunderlaser yeni bir canlılık yarattı, ancak sahnenin lazer STEAM Maker eğitimini tam olarak geri kazanmasını sağladı.

lazer kesiciyle buhar eğitimi

lazer kesiciyle buhar eğitimi

Bu yıl Futian Bölgesi’ndeki Gençlik Bilim ve Teknoloji Festivali’nin on dördüncü yılı. Futian Bölgesi’nin eğitim bölümü her zaman “öğrencilerin bilimi, bilimi ve bilimi görmesini sağlamak ve öğrencilerin yenilikçiliğini ve pratik becerilerini geliştirmek için bilimsel kavramları kullanma” kavramını benimsemiş, harikalarını gösteren Junior yaratıcıları. Thunderlaser stüdyosu eğitime katılmıştır. “fikirleri gerçeğe dönüştürme yeteneğini geliştirmek,” evrensel makineyi ülkenin genç ortakları haline getirmek, yaratıcılığı göstermek için cesurlaştırmak, yaratıcı, cesur bir hayata ulaşmak için cesaretli hale getirmek için tasarlanmıştır.

lazer kesiciyle buhar eğitimi

lazer kesiciyle buhar eğitimi

lazer kesiciyle buhar eğitimi

lazer kesiciyle buhar eğitimi

Yaratıcı çalışma şovu

İyi fikirlerin ilham alması ve iyi fikirlerin gerçekleştirilmesi gerekir. Müşteriler yaratma ruhunu benimseyin, uygulamalı pratik becerilerini geliştirin, yaratma gücünü toplayın, hayal gücümüze ulaşmak için!

lazer kesiciyle buhar eğitimi

“Teknoloji Düşleri Yönlendirir, İnovasyon Geleceği Değiştirir!” Geleceğin vizyonuna yönelik lazer STEAM Maker Education yolunda birlikte çalışalım!