Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

Thunder Laser News laser-news
Location:Home > Thunder Laser News > STEAM Eğitim | Thunder Laser, Çin’deki üretici eğitiminin yeni geleceğini yaratmak için Chaihuo Makers Space’e yerleşti
Image-1

Thunder Laser Video


How to choose a reliable laser cutter

WATCH NOW
▷ How to choose a reliable laser cutter
laser parametes

Thunder Laser Video


Laser Samples Parameters

WATCH NOW
▷ Laser Samples Parameters

STEAM Eğitim | Thunder Laser, Çin’deki üretici eğitiminin yeni geleceğini yaratmak için Chaihuo Makers Space’e yerleşti

Release Time:2017/09/21 Thunder Laser News Browsing Times:233

Önsöz: Haziran ayının sonunda, Thunder Laser kesim makinesi, yapımcısı standart uzay ekipmanı resmen Shenzhen Chaihuo oluşturma merkezine yerleştirildi. Bu sorunsuz Temmuz ayında, olağanüstü bir şey olması gerekiyor: Shenzhen Chaihuo yaratma merkezinde başarılı bir lazer eğitim kursu var. Bu aktivite, Thunder Laser ile Çin’in en iyi yapımcısı Chaihuo Makers Space arasındaki ilişkiyi geliştirdi. İki taraf uzlaşmaya varmış, birlikte çalışmış ve birlikte ilerleme sağlamıştır. Thunder Laser, Chaihuo’nun ekipmanı, teknolojisi ve STEAM eğitim derslerinde de güçlü bir destek sağlayacak.

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

Chaihuo, bilgiyi, yaratıcı iletişimi ve işbirlikçi yaratımı paylaşmak için üyeler tarafından düzenlenen bir kamu refahı örgütüdür. Chaihuo Makers Space, Maker’a ücretsiz ve açık bir işbirliği ortamı sağlamak, sınır ötesi değiş tokuşları teşvik etmek, yaratıcı gerçekleştirme ve üretkenliği teşvik etmek için “Birçok el hafif iş yapar” anlamına gelir. Alan, 3D yazıcı, lazer kesim makinesi, elektronik geliştirme ekipmanı, mekanik işleme ekipmanı vb. Gibi temel prototip geliştirme ekipmanlarını sağlar ve yapımcı partisini ve atölye çalışmalarının çeşitli düzeylerini düzenler. 4 Ocak 2015 tarihinde, Çin’in önde gelen Keqiang Li, Chaihuo’yu ziyaret etti Yapımcı Uzay Shenzhen’e yaptığı ziyarette ve Chaihuo’nun onurlu bir üyesi oldu.

Teknoloji yöneticisi Tom ve satış sonrası mühendisi Ben of Thunder Laser, araştırma nesnesi için lazer kesim makinesiyle teknolojiyi geliştirmeye devam ediyor. Bu eğitim aktivitesi zamanında, lazer kesim makinesine güvenli çalışma bilgisini öğrencilere kendi profesyonel teknik bilgileri ile nasıl hızlı bir şekilde öğretiyorlar? Sistemin kurs tasarımı öğrencilere başka bir hasat veriyor mu?

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

Ben, üreticilere makine güvenliği bölümlerini anlattı.

Lazer kesim makinesini kullanma sürecinde, sistemin dengesi ve güvenli çalışması profesyonel veya profesyonel olmayan personel için hayati öneme sahiptir. Ben, Thunder Laser’in makinelerinin tasarım, sistem performansı ve çalışma açısından insancıllaştırıldığını ve çok katmanlı bir korumaya sahip olduğunu söyledi: Görünür kırmızı nokta işaretçisi, lazer çizgisinin net olmasını sağla; Açık kapak koruması, yanlış açılma riskini ortadan kaldır; soğutma koruması, güvenli ve güvenilir soğutma sistemi; Süper sıcaklık algılama, kolay yanıcı malzemeler kesmek; Durum uyarısı, her zaman çalışma durumunu bilmek; Acil durdurma koruması, güvenliği sağlamak için önemli bir durak; Sertleştirilmiş cam, lazerin sızmadığından emin olun ; ve anahtarı açın, yanlış işlemden ve benzeri işlemlerden kaçının. Dahası, Thunder Laser’in lazer kesme makinesi, STEAM eğitimi, yapımcı DIY ve reklam tasarımı için uygun olan yapımcı için neredeyse standart bir araçtır. .

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

Ben yazılımın kullanım bölümüne söyledi.

Sonra Ben, STEAM Education, LaserMaker için uygun bir lazer yazılımı tanıttı. Thunder Laser tarafından geliştirilen bu lazer yazılımı, kolay ve kullanımı kolaydır. Şu anda, LaserMaker STEAM Eğitim pazarında, özellikle gençlerin popülerliğinde çok popüler. Çünkü, ilk kez kullanıcının, lazer kesim makinesine temas etmek için kullanımı basit ve kolay hissetmesini sağlar.

Site oluşturucu yazılımı çalıştırır.

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

Site oluşturucu yazılımı çalıştıracaktır

Ek olarak, Ben size lazer kesim makinesinin nasıl kullanılacağını ve kesim makinesinin sahada nasıl kullanılacağını gösterdi. Üreticinin ufkunu büyük ölçüde genişleten, kesme makinesiyle şaşırtıcı ahşap çerçeve camları ve mobius şerit yaptı.

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

Tesisteki kişi gözlükleri bağımsız olarak monte eder

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

Sitede gözlük takmayı deneyin

Eğitim faaliyetinin sonunda, tüm insanlar daha derin sorunları birlikte keşfetmek için hala coşkuyla ve personelimizle doluydu.

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

Lazer prensibi tartışıldı

Mutlu zaman her zaman hızlı geçti, Thunder Laser’in Chaihuo Makers Space’teki makine eğitimi faaliyetlerinin ilk aşaması mükemmel bir sona erdi, ancak yolculuğumuz daha yeni başladı. Birlikte daha fazla işbirliği yapmayı dört gözle bekleyelim, yapımcıların dünyasına daha fazla insan getirelim ve birlikte Thunder Laser ve Chaihuo Yapımcı Alanına katılmaktan memnuniyet duyacağız.