Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

Thunder Laser News laser-news
Location:Home > Thunder Laser News > STEAM Eğitim | Yapımcı Faire Xi’an, Yaratıcılığın dünyasına bağır!
Image-1

Thunder Laser Video


How to choose a reliable laser cutter

WATCH NOW
▷ How to choose a reliable laser cutter
laser parametes

Thunder Laser Video


Laser Samples Parameters

WATCH NOW
▷ Laser Samples Parameters

STEAM Eğitim | Yapımcı Faire Xi’an, Yaratıcılığın dünyasına bağır!

Release Time:2017/09/14 Thunder Laser News Browsing Times:228

15 Temmuz 2017 – 16 Temmuz 2017 tarihleri ​​arasında, Xi’an’ın antik başkentinde dünyanın en büyük uluslararası lazer üreticisi yapıldı. Bu geleneksel kültür ve çarpışmanın bilimsel ve teknolojik yeniliği, bu kaçırılmayacak muhteşem bir şölendir ve nihayetinde başarılı yapımcı karnavalının başarıyla sona ermesiyle. Farklı şehirlerde yetişen bir üreticinin tohumları

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

Make-maker ile yaşamak bir yaşam tarzıdır. Günümüz toplumunda kamuoyu tüm işlerden bahsediyor, ancak yenilik çoğu zaman unutuluyor. Aslında, herkes bir yapımcı olabilir, “marka” dan mükemmel bir girişim başladı.

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

Bu, herkesin gözünde en bilimsel ve teknolojik, en yenilikçi, en yenilikçi aktivitelerdir, devlet dışında “nasıl oynanır”, “oyun dışı” pratiktir, “paylaşmak” ve “oynamak” aleminden. Thunder Laser sizinle birlikte yeni bir yaşam boyu oynuyor, sizi dünyanın tüm yaratıcısını oynamaya götürüyor!

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

Tutkulu bir yaz, seyircinin coşkusu daha yüksek görünüyor, Thunder’ın lazer yapımcısı etkinlikleri insan deniziydi. Uluslararası yapımcı eğitmeni Luke ve Hong Kong’un ünlü özgürlük yapıcısı Ming ve diğer süper ustalar, Thunder Laser’i Xi’an yerel kültürüyle birleştirerek STEAM eğitiminin dikkat çekici, göz alıcı bir etkinlik olması şartıyla bağladılar. Thunder Laser buhar eğitimi ve yapımcı etkinliği, izleyiciler için giderek daha önemli olacaktır. Bizim gibi sıradan insanlar yaratıcılık konusunda da iyi olabilirler ve siz bir Yaratıcı olacaksınız.

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

Oynama durumu.

“Sadece kalabalığa bir kez daha göz attığım için” Onlar küçük bir partnerle bilinçli olarak oynamıyorlar “yel değirmeni oyununu düşürmek” Daha iyi oynamak istiyorsanız , Luke’lu eğitmenlere bu silahı nasıl daha iyi oynayacaklarını sorabilirsiniz! Onlarla oynayın, eyaletten oynayın, Thunder Laser STEAM eğitim eğlencesinin tadını çıkarın.

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

İşim benim tarafımdan toplandı

Gerçek bir Maker olmak istiyorum, oyun hala nihai “koz kartınız” değil, yaratıcılığınızı işin gerçekliğine dönüştürebilir, en çekici zamandır.

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

Yerinde, yaratıcı el boyaması

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

Benim gibi küçük bir çocuk bir LaserMaker yazılımı kullanabilir.

Sadece eğlence getirmek için değil, daha da önemlisi “paylaşım”. Thunder Laser STEAM eğitim kursunda bir zevk olarak paylaşmak bir tür iyi karakter ve alışkanlıktır. Yaratıcılığa saygı ruhunu geliştirdiğimiz zaman, paylaşım daha anlamlı hale gelecektir.

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

Hey dostum, işime bak !.

STEAM eğitiminde gerçeğe yaratıcı olacak en güçlü değil, pratik yapacak, paylaşacak kadar uzağında olacak, en önemlisi “oyunun bir alem haline gelip gelmeyeceği” .” Thunder Laser, kapsamlı bir yetenek eğitimi verirken, pratik sorunları çözmek için kapsamlı disiplinlerin uygulanmasıyla amaçlanan kapsamlı bir eğitimin çok disiplinli entegrasyonu olan STEAM eğitim kursu düzenler. Öğrenciler sadece daha iyi bir fikir elde etmek için öğrenme sürecinde değil, aynı zamanda ortakların sürekli artması ve dünyayı “oyun” ile değiştirecek hale getirmek için pratik yapma sürecindedirler.

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

Fikrimi tasarım çizimi haline getirmek için tarayıcıyı kullanın.

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

STEAM Lazer kesiciyle eğitim

Yeni ortaklar artıyor ve dünya bizim için daha harika hale geliyor Yaratıcılıktan zevk al, zevk al, daha önemli gök gürültüsü lazer STEAM eğitim kursları. Bu sefer, Thunder Laser harika bir şölen gibi katılmak. Asla yağmur yağmaz ama akar. Yapma makinesi tohumlarının tüm dünyasından, yapıcı tarafından sınırsız harikalığın tadını çıkarın, antik başkentin kültürünün tadını çıkarın ve Thunder Laser kesme makinesinin büyüsünün tadını çıkarın. Xi’an, sıradan, gökgürültüsü lazer nedeniyle, daha belirgin!