Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

Thunder Laser News laser-news
Location:Home > Thunder Laser News > Popüler girişimcilik ve Çokluk İnovasyonu | Thunder Laser Maker Uzayına Girin
Image-1

Thunder Laser Video


How to choose a reliable laser cutter

WATCH NOW
▷ How to choose a reliable laser cutter
laser parametes

Thunder Laser Video


Laser Samples Parameters

WATCH NOW
▷ Laser Samples Parameters

Popüler girişimcilik ve Çokluk İnovasyonu | Thunder Laser Maker Uzayına Girin

Release Time:2017/08/05 Thunder Laser News Browsing Times:255

Önsöz: 19-21 Mayıs 2017, Thunder Laser, Guangdong’daki Mekanik ve Elektrik Teknolojisi Enstitüsü’nde “üniversite öğrencileri yenilikçilik ve girişimcilik faaliyetleri” düzenledi, etkinlik başarılıydı ve üniversite liderliği ve öğrencilerinden büyük ilgi gördü. Bir yapımcı alanı ve lazer sistemlerinin uygulanmasıyla, etkinlik büyük yardım aldı ve oybirliği ile övgü aldı. Öğrencilerin ufkunu genişletti ve aynı zamanda Thunder Laser yapımcısı alanı hakkındaki fikirlerini paylaştı.Lazer Yapıcı Alanı

Yapıcı bir alan, öğrencilerin yaratmalarını, hayal güçlerini ortaya koymalarını ve yeteneklerini uygulamalarını, hayal gücünü pratiğe dönüştürmelerini, bu arada gençleri hayallerini ifade etmeleri ve gerçekleştirmeleri için teşvik eder. >

Lazer Yapıcı Alanı

Lazer Yapıcı Alanı

Yeni bir şey bilmek, açıkçası bu aktivite üniversite öğrencileri için iyi bir şans. Lazer araştırmasına başla! Lazeri kullanın ve istediğinizi yapın ve hayal gücünüzü uygulayın!

Lazer Yapıcı Alanı

Lazer Yapıcı Alanı

Lazer Yapıcı Alanı

Sadece yap ve paylaş! Yaptığın işler kendine güvenini gösteriyor.

Lazer Yapıcı Alanı

Lazer Yapıcı Alanı

Lazer Yapıcı Alanı

Lazer Yapıcı Alanı

Lazer Yapıcı Alanı

Üniversite öğretmenlerinin desteği sayesinde ve onların takdirlerini takdir ediyoruz. Aslında, söyledikleri gibi, bu tür etkinlikler kolej öğrencilerinin ufkunu açmalarına, ilgi alanlarını genişletmelerine ve yaratıcı fikirlerine ilham vermelerine yardımcı olur. Öte yandan, bu yerinde etkinliklerin yapılması öğrencilerin kitap bilgilerini daha iyi sindirmelerine yardımcı olur ve anlama derecelerini artırmaya yardımcı olur.

Lazer Yapıcı Alanı

Lazer Yapıcı Alanı

Thunder Laser, bu yapımcı alan etkinliğini, lazer hakkında bilgi sahibi olan genç okul arkadaşımıza ne yapmak istediği gibi, kendi alanını oluşturmakla ilgilenen genç okul arkadaşımıza popüler hale getirmek amacıyla Guangdong Mekanik ve Elektrik Teknolojisi Enstitüsü’nde düzenledi. lazer yapabilir, hangi lazer sistemleri vardır ve lazerin bu öğrencilerle ne gibi bağlantıları vardır vb.

Öte yandan, bunun okul yaşamını zenginleştirebileceğini ve çeşitli etkinliklere katılarak inovasyon eğitimi alabileceğini umuyoruz. Başarılı olan etkinliğin Thunder Laser üzerinde yalnızca büyük bir etkisi olmasının yanı sıra, bazı öğrenciler için de büyük fark vardır. Kendi çıkarlarını birleştirebilir, okulun “inovasyon ve girişimcilik” savunuculuğunu takip edebilir ve en sevdikleri şeyleri yapabilirler.

Bin millik bir yolculuk tek bir adımla başlar.

Bir dahaki sefere Thunder Laser Maker Space’te görüşmek üzere!