Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

Thunder Laser News laser-news
Location:Home > Thunder Laser News > DPES 2016’da Thunderlaser ile Fuar İmzaladı
Image-1

Thunder Laser Video


How to choose a reliable laser cutter

WATCH NOW
▷ How to choose a reliable laser cutter
laser parametes

Thunder Laser Video


Laser Samples Parameters

WATCH NOW
▷ Laser Samples Parameters

DPES 2016’da Thunderlaser ile Fuar İmzaladı

Release Time:2016/06/22 Thunder Laser News Browsing Times:2547

TVS3 tarafından yayınlanan Thunder Laser özel raporu

23-26 Şubat 2016 tarihinde, Thunder Laser, Güney Çin bölgesindeki en büyük reklam ve LED teknolojisi fuarı olan Guangzhou DPES Sign Fair’a katıldı. Bu süre zarfında en son lazer kesicimiz olan NOVA Serisini sergiledik.

Ayırt edici Thunder Laser, aynı zamanda şirketimizin felsefesi ve değerleri olan özel profesyonellerin cazibesi ile fuardaki müşterileri çekti. Açık yürekli çok sayıda müşteriyi ve sergiyi alan ve teknik yorumdan sonra müşterilerden, tedarikçiden ve hatta lazer kesici akranlarından olumlu bir şekilde tanıdık. En yeni lazer sistemimiz hariç – NOVA serisi benzersiz cazibesi, Thunder Laser, sergideki eşsiz örnek el sanatları ve el sanatları ve yaratıcılık endüstrisinin tanıtımında kullanılan lazer kesim oyma makinelerinin önde gelen esnek uygulamasıyla bu sergide ünlüdür.

Gitmek için hala uzun bir yol olsa da, Thunder Laser, makinelerimizin kalitesi ve tadı için sonlandırmayı asla durdurmayacak. Lazer kesicinin yaratıcılık mesleğinin / endüstrisinin yeni favorisi olacağına ve yeni bir moda dalgasına yol açacağına inanıyoruz.

Lazer kesicimizin benzersiz moda tasarımı, birçok alıcının dikkatini çekti ve diğer katılımcıların da beğenilerini göstermeye başladı. TVS3 televizyonundan gazeteciler bile eşsiz kurum kültürümüzden etkilendi ve bize özel bir röportaj verdi.

 

Thunder Laser Yeni Zelanda distribütörü Mike Carrigan, lazer kesici detaylarını Ukrayna’dan müşteriye sunmaya yardımcı oldu.

Müşteriler Thunder Laser tarafından yapılan hatırayı almaktan çok mutlu oldular.

Ziyaretçiler şekerlenen şekerden memnun kaldılar.

Popüler Sayfalar

Ziyaret etmek için tıklayın

 

Ziyaret etmek için tıklayın

 

Ziyaret etmek için tıklayın