Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

Thunder Laser News laser-news
Location:Home > Thunder Laser News > Büyük haber: Thunder Laser nihayet Almanya’da ticari marka ihlali davası kazandı
Image-1

Thunder Laser Video


How to choose a reliable laser cutter

WATCH NOW
▷ How to choose a reliable laser cutter
laser parametes

Thunder Laser Video


Laser Samples Parameters

WATCH NOW
▷ Laser Samples Parameters

Büyük haber: Thunder Laser nihayet Almanya’da ticari marka ihlali davası kazandı

Release Time:2016/10/24 Thunder Laser News Browsing Times:1025

thunderlaser hakkında lazer kesici haberi

Büyük haber: Thunder Laser sonunda Almanya’da ticari marka ihlali davasını kazandı.

2011 yılında, tercihli fiyatları ve mükemmel kalitesi ile Thunder Laser, Alman pazarına girdi ve Thunder Laser’in marka kimliğini başarılı bir şekilde belirledikten sonra burada birçok müşterisi ve iyi bir üne sahip.  

2014 yılında, Almanya’nın CE gerekliliklerine cevap olarak Thunder Laser, Almanya’daki satışları askıya aldı ve SGS’nin yardımıyla CE Class 1 güvenlik yeniden tasarımını tamamlamak için bir yıl sürdü. Uzun vadeli araştırma ve testler, yüksek performanslı servo sistemini lazer sistemine entegre etmemize ve sistemin çalışma hızını iki katına çıkarmaya ve orijinal step sistemine kıyasla gravür sonuçlarının% 20’sini artırmamıza neden oldu. Aynı zamanda, Thunder Laser, müşterilere genel olarak lazer kesim ve kazıma çözümü sunmayı taahhüt eden Alman pazarına yeniden girer. Ve yavaş yavaş kendi marka ve teknoloji avantajlarını oluşturdu ve müşterilerden profesyonel tanınma kazandı.

 

2015 yılında yarışmacı Thunder Laser’in önceden tescilli markasıdır, Almanya’daki marka imajımızı istila etti ve Alman pazarındaki satışımızı bir çıkmaza soktu ve böylece ciddi kayıplara yol açtı. Kendi markamızı korumak için, Thunder Laser böylece ilgili malzemeleri hazırlamaya başladı.

 

2016 yılında, Thunder Laser bu ticari marka tescili etkinliği ile baş etmek için bir dava başlattı. Uzun yıllardır Alman pazarında satış kayıtlarımız var ve SGS’den CE sınıfı 1 sertifikalı bilgilere göre, Thunder Laser markasının sahibiyiz. Birçok zorluktan sonra, Thunder lazer nihayetinde ticari marka anlaşmazlığını kazandı. Neyse ki, şu anda marka imajı müşterilerimizin kalplerine derinden gömüldü. Müşterilerin Thunder Laser’in büyümesine ve gelişmesine en iyi tanık olması o kadar güzel ki!

 

Bu baharı yenilmez yapın, şirketimiz gelecek yılki Alman lazer şovuna, Lei Yu’ya özgü bir şova katılmayı planlayacaktır, bekleyip görelim!

 

Şimdi gelecek yıl Almanya’da sergiyi hazırlama sürecindeyiz. Thunder Laser’in ne kadar farklı olduğunu göstermek için bu fırsatı değerlendirmek istiyoruz. Bizi izlemeye devam edin ve yakında Almanya’da görüşmek üzere.