Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

Thunder Laser News laser-news
Location:Home > Thunder Laser News > 2018 Münih FESPA Avrupa sergisi
Image-1

Thunder Laser Video


How to choose a reliable laser cutter

WATCH NOW
▷ How to choose a reliable laser cutter
laser parametes

Thunder Laser Video


Laser Samples Parameters

WATCH NOW
▷ Laser Samples Parameters

2018 Münih FESPA Avrupa sergisi

Release Time:2018/05/26 Thunder Laser News 标签:Thunderlaser in GermanyBrowsing Times:252

Thunder Laser is successfully exhibited at the 2018 FESPA Europe exhibition in Munich from May 15th to 18th
Almanya lazer kesici
  FESPA Avrupa, Avrupa’nın en etkili ve en büyük reklam etkinliğidir ve dijital baskı endüstrisinin hızla büyümesi ve reklam görüntülerine yönelik pazarın artması, sektör üreticilerinin mallarını ve hizmetlerini dünya sahnesinde sergilemelerine ve yeni çekmelerine yol açmıştır. teknolojileri. Dijital baskı, markalama, lazer, serigrafi, gravür ve diğer endüstriler de dahil olmak üzere geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Bu nedenle FESPA, Avrupa’da endüstrinin büyük bir sergisine ev sahipliği yapmaktadır.
  Almanya lazer kesici
  Nova35, FESPA ‘nın modelidir, çok popüler bir modeldir, kesim ve kazıma için 900x600mm boyutundadır, oymacılık çok doğrudur.
  Nova35 ideal lazer kesim makinesidir – kendi işinizi kurmanız veya mevcut üretimi, lazerle kesmeyi ve   Ahşap, plastik, akrilik, kumaş ve diğer birçok malzemenin gravürlenmesi hiç bu kadar verimli olmamıştı. Bu CO2 lazer kazıyıcı en yüksek kaliteye sahiptir   Minimum bakım gereksinimi sağlayan bileşenler.

& nbsp

Almanya lazer kesici

Bu gösteri çok başarılı oldu ve FESPA’ya bize daha fazla kişinin markamız hakkında bilgi vermesini sağlamak için bu fırsatı sağladığı için minnettarız. Ziyaretçiler makinelerimizden çok memnun kaldılar, sergi ürünleri de onlara birçok sürpriz getirdi. Bu fuar boyunca, makinelerimizi müşterilere göstermek ve tanınırlık kazanmaktan gurur duyar.