Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

Laser cutting machines

Nova series|Lazer kesim makineleri

Büyük formatlı CO2 lazer kesim makineleri için doğru seçim

Nova24|lazer oyma makinesi

Dünya çapındaki gravürcüler için bir numaralı seçenek

laser engraving machine

Kesmek. İşaret. Basık.

Üç ana işlevi Nova24– kesme, işaretleme ve                                  gravür – çok çeşitli tasarımlar ve ürünler oluşturmak için birleştirin.

Lazer kesme makinesi

Kesim Teknolojisi

Masaüstü Nova24, temel üreticilerin başlaması için uygun bir araçtır. Nova24, piyasadaki en iyi yenilikçi teknolojiyi sunar, 3/8 ”akrilik ve diğer ince malzemeleri kesmek kolaydır.


Marking Technology

İK Merkezimizi kullanarak, metal üzerinde keskin görüntüler veya fotoğraflar oluşturmak kolaydır. akrilik, ahşap ve cam.


Lazer kesme makinesi
lazer oyma makinesi

Gravür Teknolojisi

Nova24 gravürcülüğü üst seviyelere çıkarır, şaşırtıcı ve işçilik parçaları yaratır. Gibi birçok malzemenin üzerine oyulabilir Ahşap, akrilik, plastik, kauçuk vb.


Malzeme Örneği İste

Projenizin belirli bir malzeme için uygun olup olmadığından emin değil misiniz? Bir örnek kesim isteyin.

lazer kesici
lazer kesici Özellikler
lazer kesici

LCD Panel

Lazer fonksiyonlarının çoğunu doğrudan LCD panelden kontrol edebilirsiniz. Otomatik odaklama, projenizi kesmeden önce çerçeveleme, motorlu masayı kaldırma ve indirme ve farklı dosya seçimi gibi şeyler. Gravür için dosya ve resim yüklemek için bir USB ve Ethernet portu da vardır.


HR Lazer kafası

Yüksek Çözünürlüklü başımız çarpıcı gravürler ve karmaşık kesimler oluşturmanıza olanak sağlar. Bu kafa ile, DPI değerini 2 kat artırırsınız, bu nedenle çok sayıda küçük ayrıntı elde etmek istiyorsanız, bu sizin kafanızdır.


lazer kesici
lazer kesici

Akıllı tahta

Akıllı Tahtamız huzurlu bir gravür deneyimi sağlar. Bu programlanabilir pano, egzoz fanının ve havanın kesimden sonra ne kadar süre açık kalacağını kontrol etmenizi sağlar. Gereksiz yüksek sesli fanlar yok!


İki yönlü geçiş

İki Yönlü Geçiş özelliğimiz tüm makinelerimizde geliyor. Bu, yatak boyutunuzdan daha büyük malzemeleri kaydırarak kesmenize olanak sağlar                                           
Makinenin önündeki ve arkasındaki yuvalardan.


lazer kesici
lazer kesici Videos
lazer kesici

Thunder Laser, yeni lazerinizi anlamanıza yardımcı olmak için YouTube’da 250’den fazla videodan oluşan büyük bir video kitaplığına sahiptir. Hayal edebileceğiniz hemen hemen her şey, sadece birkaç fare tıklamasıyla, yardımcı eğitim videolarımızdan birinde bulunabilir.

lazer kesici Teknik özellikler

Şık, Modern Tasarım

Makul bir boyut, the Nova24 laser makineyi koymak için çok az alana sahip kullanıcılar için gerçekten iyidir. Boyut küçük olsa da, kesme ve kazıma kabiliyeti büyük makineler kadar iyidir. Özelleştirilmiş ürünler yapmak isteyen müşteriler için özellikle iyidir.

lazer kesici
lazer kesici
Teknik özellikler
40-60Watt CO2 Laser
23.6” x 15.7”Work Area
130kgs(287lbs)
RDwork v8 Software
lazer kesici Projeler
lazer kesici

Günlük hediye

Günlük hediye

Masaüstü lazer kesici Nova24, verimliliğinizi artırmaya ve işlemlerinizi kolaylaştırmaya hazırdır. Mükemmel bir fiyata kaliteli bir lazer makinesine ihtiyaç duyan işletme sahibi ya da Evde çalışan profesyoneller için mükemmel!

Yaşam Yapmak

Bu masaüstü lazer kesici Nova24’ün ana kullanımı, birçok malzemeyi kesmesi ve kazıması gereken küçük ve orta ölçekli işletmeler içindir.                             
kontrplak, MDF, akrilik, cam, kauçuk ve kağıt gibi.

lazer kesici

Yaşam Yapmak

lazer kesici

Model Tasarımı

Model Tasarımı

Nova24 birçok malzemeye uygulanabilir ve pürüzsüz kesme kenarları, cila içermeyen, gürültüsüz, tozsuz, daha hızlı işlem hızı, daha yüksek hassasiyet, daha az atık ve yüksek verimlilik gibi birçok avantaja sahiptir. Çeşitli endüstrilerde geleneksel ekipman yükseltme için en iyi seçenektir.

lazer kesici Advanced
3B Kesim & 3B Gravür

Nova24, 3D kesme ve 3D oyma gibi 3D baskı efektleri yapabilir