Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

sample club laser-cutter-designs
Location:Home > sample club > BUHAR Kursu | Matematiğin gizemli krallığını keşfedin —- Mobius şeridini yapın
Image-1

Thunder Laser Video


How to choose a reliable laser cutter

WATCH NOW
▷ How to choose a reliable laser cutter
laser parametes

Thunder Laser Video


Laser Samples Parameters

WATCH NOW
▷ Laser Samples Parameters

BUHAR Kursu | Matematiğin gizemli krallığını keşfedin —- Mobius şeridini yapın

Release Time:2017/12/06 sample club 标签:laser cuttingBrowsing Times:307

Önsöz : Ulusal ilk lazer STEAM Education şimdi okuyor. Mr.Paul her Çarşamba günü sizi yaratıcı lazer üreticisi kelimesine getirecek. Bugün, Bay Paul bize verecek şaşırtıcı fikir ne? Hadi beraber çalışalım.

ahşap lazer kesici

1858’de Alman matematikçi Mobius, 180 ° döndürüldükten sonra bir kâğıt parçası koyduğunu ve daha sonra iki baştan yapışkanlı kâğıdı bulduğunu buldu. Bu sihir doğasına sahiptir. Sıradan bir kâğıt kaset iki tarafa sahiptir ve farklı renklerde boyanabilir. Sadece bir yüzeye sahip, bir kenarı kenarı geçmeden tüm yüzey boyunca sürünebilir. Bu büyülü kağıt şeridi Mobius şeridi olarak bilinir. .

ahşap lazer kesici
Şaşırtıcı yaratım: Mobius kuşağı yaşamımızda yaygın olarak kullanılmaktadır. Sadece mimaride ve sanatta değil, endüstride de özel uygulamalara sahiptir. Ünlü Amerikan lastik şirketi BFGoodrich, konveyörü, lastiğin ömrünü iki katına çıkaran Mobius şeridine yaratıcı bir şekilde yerleştirdi. Mobius şeridinin büyüsü, buna sahip olmak ister misin? STEAM kursumuzun ardından, şaşırtıcı Mobius şeridini üç adımda oluşturmak kolaydır. İlk önce, yazılım işlemini basit bir üç adımla bitirelim. İlk adım: planın thunderlaser yazılımı Lasermaker’a aktarılması.
ahşap lazer kesici

İthal tasarım çizim

İkinci adım: parametre ayar panelinde malzemenin türüne ve kalınlığına göre karşılık gelen parametrelerin seçilmesi.
ahşap lazer kesici

Parametreleri ayarlayın

Üçüncü adım: “yükle” düğmesine tıkladıktan sonra, lazer kesim işlemini başlatmak için tasarımı makineye aktarın.
ahşap lazer kesici

Makineye aktarma

Ayrıca, makinenin çalışması üç adımda tamamlanır. İlk adım: başlangıç pozisyonunu belirlemek için pozisyon butonuna basın. İkinci adım: makine çalışmasının kapsamını belirlemek için sınır düğmesine basmak. Üçüncü adım: başlat / duraklat düğmesine basarak makinenin çalışmaya başlamasını sağlayın. Mucizevi bir şekilde yaratmaya başlayalım.
ahşap lazer kesici
Mükemmel son Mobius şeridi, bir adamın hala görebileceği yolda yürüdüğü ve asla durmayacağı anlamına gelir. Lazer kesici makinemiz Mobius şeridini hızlıca yapar, çok güzeldi! Mobius şeridinin sihrini benimle ya da arkadaşınla birlikte yaşamak ister misin? Hadi alalım.
ahşap lazer kesici
Ders dışı genişleyen: Ayrıca, Bay Paul’un çok ilginç bir fikri var. İki Mobius şeridini birbirine yapıştırır ve Mobius şeridinin her birinin ortasından keser ve sonra kalp şeklindeki iki şekle dönüşür. İnanılmaz mıydı? Çok tatlı ve ilginç, eğer hoşuna giderse teslim et!
ahşap lazer kesici
ahşap lazer kesici
ahşap lazer kesici
İnanılmaz lazer inanılmaz şeyler yapar. Her Çarşamba STEAM eğitim serisi derslerimizi izleyin. Bay Paul’un bize getireceği harika yaratma deneyimini dört gözle bekleyelim. Seninle gelecek hafta aynı saatte buluşacağım. Popüler Sayfalar
ahşap lazer kesici

Ziyaret etmek için tıklayın

 
3d laser engraving

Ziyaret etmek için tıklayın

 
Laser parameters

Ziyaret etmek için tıklayın