Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

laser-application laser-application
Location:Home > laser-application > materials > Akrilik


Akrilik

Release Time:2016/05/12 materials Browsing Times:4032

Akrilik lazer gravür
Bizim gök gürültüsü lazer kesici CO2 lazer tüp kullanın, bu yüzden akrilik ile başa çıkmak için çok iyi. Thunder lazer makinemizle, akrilik malzemeyi kesebilir (hatta kalın olanı), fotoğraf ve görüntüleri akrilik üzerine basabilir ve akrilik üzerine de markalayabilirsiniz. Kesme işleminde hız çok hızlı ve sonuç mükemmel. Lazer kesim ve kazıma temassız bir yöntem kullandığından, kesimden sonra tekrar cila uygulamanıza gerek yoktur. Bununla birlikte, akrilikin kendisinin kalitesi de çok önemlidir. İyi bir sonuç elde etmek için iyi kalitede akrilik kullanılması önerilmektedir. Ayrıca, güç ve kesme hızı kesme kalitesini de çok etkiler.
Akrilik lazer gravür
Akrilik lazer gravür
Geleneksel yöntemlerle karşılaştırıldığında, akrilikle uğraşmak üzere bir co2 lazer makinesi kullanmak, hızlı kesim hızı, temassız kesim oyma işlemi, temiz kenar (cilaya gerek yok), kolay kullanım, düşük maliyet bile küçük bir miktar kesim iş. Bu nedenle, birçok müşteri akrilik kesicilerin, akrilik vitrinlerin, akrilik fotoğraf çerçevelerinin ve diğer birçok Akrilik ürünün kesilmesi için lazer kesicimizi kullanmayı tercih ediyor.
Akrilik lazer gravür
Akrilik lazer gravür
Akrilik lazer gravür
Lazer kesicimiz ayrıca akrilik üzerine kazıma için çok iyidir ve genellikle akrilik nesnelere harf ve logoların kazınması için kullanılır. Akrilik üzerine fotoğraf işlemesi de yüksek hassasiyetlidir. Bununla birlikte, akrilik malzemenin kalitesinin kazıma sonucu üzerinde önemli bir etkisi vardır.
Popüler Sayfalar

Ziyaret etmek için tıklayın

 

Ziyaret etmek için tıklayın

 

Ziyaret etmek için tıklayın