Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

laser-application laser-application
Location:Home > laser-application > business > Tabela


Tabela

Release Time:2016/05/11 business Browsing Times:2889

Tabela işi için lazer kazıma ve kesme işlemlerinin uygulanması, geleneksel yöntemlerle karşılaştırıldığında birçok avantaja sahiptir. Farklı malzemeleri birçok şekle kesmek çok daha kolay ve daha hızlıdır.
Tabela lazerli oymacı
Akrilik harflerin kesilmesi Akrilik harfleri Thunder lazer kesicinin yardımı ile kesmek gerçekten kullanışlıdır. Mektubu yalnızca yazılım içine girmeniz, sonra ayarları yapmanız ve dosyayı lazer kesim makinesine göndermeniz yeterlidir. Makineyi çalıştır. İş çok geçmeden bitmiş olacak.Ve kesme kalitesi her zaman pürüzsüz; kestikten sonra cilalamaya gerek yoktur. Tabii ki, akrilik kendisinin kalitesi de çok önemlidir. İyi bir sonuç elde etmek için iyi kalitede akrilik kullanmanız gerekir. Kesmenin yanı sıra akrilik ve çift renkli ABS levha üzerine gravür yapmak da çok iyi.
Tabela lazerli oymacı
Tabela lazerli oymacı
Tabela lazerli oymacı
Thunder lazer kesicinin yapamayacağı neredeyse hiçbir şey yok. Sadece kendi hayal gücünüzü eklemeniz gerekiyor. Farklı malzemeleri kazıyabilir ve kesebilir ve sonra bunları birleştirebilirsiniz. Böylece benzersiz bir ürün ortaya çıkacaktır. Aşağıdaki örnek gibi, bu fotoğraf da LED taban yardımı ile birçok farklı renge dönüşebiliyor.
Popüler Sayfalar

Ziyaret etmek için tıklayın

 

Ziyaret etmek için tıklayın

 

Ziyaret etmek için tıklayın