Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

laser-application laser-application
Location:Home > laser-application > business > Mimari Modelciler


Mimari Modelciler

Release Time:2016/05/10 business Browsing Times:3026

Mimari Model üreticileri lazer kesici

CNC lazer kesicinin, mimari model yapımında kullanılan geleneksel yöntemlerle karşılaştırıldığında birçok avantajı vardır. Pek çok okul, model fanatiği ve mimarlık firması, CNC lazer kesicimizi, ürünlerini daha kolay yapmalarına yardımcı olmak için kullanmaktadır.

Lazer sistemlerimiz, hedef Malzemeler üzerinde çalışmak için temassız bir yöntem kullanır. Malzemeye baskı yapmaz, malzemeyi çizmez veya eski geleneksel mekanik yol gibi malzemeyi deforme etmez. Kesim sonucu çok iyi ve temiz ve yüksek hassasiyetli. CNC lazer kesicinin maliyeti, geleneksel yöntemlerden çok daha düşüktür. Özellikle, sipariş sadece küçük bir miktar olduğunda, ortalama maliyet de çok düşüktür.

Mimari Model üreticileri lazer kesici
Mimari Model üreticileri lazer kesici

Gök gürültüsü CNC lazer kesicimiz ile çizimlerinizi yalnızca AutoCAD veya CorelDraw’da oluşturmanız yeterlidir. O zaman lazer sistemimize gönderin. Tüm işler sadece bir sırayla yapılacaktır.

A variety of materials are used in architectural model making: textiles, wood, veneer, MDF, synthetic materials, plastics, PMMA, cardboard, paper, foam, polystyrene, foils and films, acrylic, and many more. Thunder laser is Flexible in many materials and applications. With the help of Thunder CNC laser cutter, you will be able to make a precise model in short time.

Popüler Sayfalar

Ziyaret etmek için tıklayın

 

Ziyaret etmek için tıklayın

 

Ziyaret etmek için tıklayın