Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

features features
Location:Home > features > Su soğutma sistemi (isteğe bağlı)
Image-1

Thunder Laser Video


How to choose a reliable laser cutter

WATCH NOW
▷ How to choose a reliable laser cutter
laser parametes

Thunder Laser Video


Laser Samples Parameters

WATCH NOW
▷ Laser Samples Parameters

Su soğutma sistemi (isteğe bağlı)

Release Time:2016/06/07 features Browsing Times:1015

Lazer tüpü çalışırken, çok miktarda ısı üretecektir. Isı, belirli bir sıcaklığa ulaştığında cam tüpün kırılmasına neden olabilir, bu nedenle lazer tüpünü korumak için bir soğutma sistemi kullanılması gerekir.

50 watt’lık bir lazer tüp için tüpü soğutmak için su pompasını kullanabiliriz (standart aksesuar lazer kesim makinesiyle birlikte gelir). Bununla birlikte, su pompasının soğutma kabiliyeti yoktur, Kesme ve kazıma işini yapmak için daha yüksek bir güç (örneğin 80w’dan fazla) tüp kullanırsak, su sıcaklığı lazer zaman zaman çalıştığı sürece artacaktır. Bu şekilde, sıcak sıcaklık, lazer tüpünün dengesini etkiler ve lazer ışınının işlem kalitesini düşürür, bu arada CO2’nin cam tüpten sızmasına neden olabilir ve tüpün sonunda kırılmasına neden olabilir.

Bu nedenle, Thunder lazer, lazer tüpünü 80 watt’tan fazla kullandığınızda soğutma grubunu su soğutucuyu kullanmanızı önerir. Su soğutucu, soğutma kapasitesine sahip olduğundan ve sıcaklığı belirli bir aralıkta tutmak için sıcaklığı akıllıca ayarlayabildiğinden, böylece lazerin çalışmasının dengesini sağlamak, hava sızıntısını azaltmak ve yaşlanma hızını lazerin ömrünü artırmak için yavaşlatmak tüp.

Farklı lazer tüpü gücüne ve farklı uygulamalara göre, Thunder Laser seçtiğiniz için farklı su soğutucu modelleri sunar. Lütfen sipariş vermeden önce servis ekibimizle iletişime geçin ve doğru bir soğutucu modeli seçin.

Water Chiller