Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

features features
Location:Home > features > Döner Eksen (İsteğe bağlı)
Image-1

Thunder Laser Video


How to choose a reliable laser cutter

WATCH NOW
▷ How to choose a reliable laser cutter
laser parametes

Thunder Laser Video


Laser Samples Parameters

WATCH NOW
▷ Laser Samples Parameters

Döner Eksen (İsteğe bağlı)

Release Time:2016/06/07 features Browsing Times:1746

Kumaş lazer kesim makinesiyle tumbler, kupa ve bambu boru gibi yuvarlak parçalar üzerinde çalışmak istiyorsanız, ortak lazer çalışması ihtiyaçlarınızı karşılayamaz. Yaygın lazer makinesi yalnızca düzlemsel malzemeler üzerinde işlem yapabildiğinden, doğrudan yuvarlak öğeleri kesip kazıdığınızda, lazer noktasının boyutu, nesnenin farklı kısımlarında farklı işleme sonucuna neden olan yuvarlak öğenin radyanı olarak değişecektir.

12
Resimden görebileceğiniz gibi, lazer ışınının A noktası çok küçükken, B noktasının boyutu daha büyüktür. Lazer ışını, CO2 lazer kesim makinesinde A noktasından B noktasına hareket ettiğinde, işlem sonucu kabul edilmeyecek kadar kötü hale geldiğinden boyut büyür.

Peki, bu sorunu çözmek için herhangi bir ipucu var mı? Thunder Laser masaüstü lazer gravür aletinin döner eksenli ataşmanı, bu sorunu çözmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

rotary axis
2
Döner eksenin çalışma prensibi, döner eksen üzerine yuvarlak bir parça sabitlemek ve Y ekseninin hareket etmesini iptal etmektir, sonra döner eksen (X eksenine göre) bir düzlem olacak şekilde dönen yuvarlak öğeyi sürecektir.

Döner eksen çalışırken, lazerli makinenizi yalnızca yuvarlak parçaları oymak için değil, aynı zamanda kesmek için de kullanabilirsiniz. Döner eksen yüksekliği yüksek olduğu için, masa lazer kağıt kesme makinesinde yukarı ve aşağı kullanılmalıdır.

27-4 27-5 27-6
Döner eksen ile gravür örnekleri