Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

features features
Location:Home > features > Yüksek kaliteli optik
Image-1

Thunder Laser Video


How to choose a reliable laser cutter

WATCH NOW
▷ How to choose a reliable laser cutter
laser parametes

Thunder Laser Video


Laser Samples Parameters

WATCH NOW
▷ Laser Samples Parameters

Yüksek kaliteli optik

Release Time:2016/06/12 features Browsing Times:899

Odaklı lens: Thunder Laser, ZnSe odak lensini kullanır çünkü ZnSe, kızılötesi uzun dalga üzerinde düşük absorpsiyona sahiptir ve görünür ışığı iletebilir, kızılötesi lensi yapmak için en iyi seçenek haline gelir.

Ortak ZnSe odaklama lensi içbükey dışbükey veya plano-dışbükey şeklindedir. Dışbükey dışbükey merceklerin avantajı düşük maliyetli iken içbükey dışbükey mercekler daha pahalıdır ancak daha iyi performans gösterir.

Tüm Thunder lazer kesim makinesi içbükey dışbükey mercek kullanır, çünkü içbükey dışbükey mercek lazer ışınını daha mükemmel bir kesim ve oyma sonucu elde etmek için daha küçük ve daha fazla enerji noktasına odaklayabilir.

Yansıtıcı Aynalar: Thunder Laser kesici, molibden aynaları, lazer kesim makinesinin standart yansıtıcı aynaları olarak kullanır. Molibden aynalar yüksek yansıtıcılığa sahiptir, ayrıca özellikle kirli çalışma ortamları için dayanıklıdır. Genellikle lazerle çalışan birçok türde toz ve sis üretecektir, ortak yansıtan aynalar kirlendikten ve hızlıca eskimeden sonra kolayca kullanılmayacak, bu da çalışma verimliliğini büyük ölçüde azaltacaktır. Bununla birlikte, molibden yansıtıcı aynalar, yüksek güçlü lazer ışınını yansıtabilir ve kötü ortamlarda bile çalışarak silinmesi dayanıklıdır. Molibden yansıtan aynaların yukarıda belirtilen tüm avantajları daha uzun ömürlü olmasını sağlar.