Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

features features
Location:Home > features > Yüksek basınçlı ve düşük gürültülü hava kompresörü
Image-1

Thunder Laser Video


How to choose a reliable laser cutter

WATCH NOW
▷ How to choose a reliable laser cutter
laser parametes

Thunder Laser Video


Laser Samples Parameters

WATCH NOW
▷ Laser Samples Parameters

Yüksek basınçlı ve düşük gürültülü hava kompresörü

Release Time:2016/06/28 features Browsing Times:1037

Thunder Laser co2 lazer oyma makinesi tarafından sunulan yüksek basınçlı ve düşük gürültülü hava kompresörü iki bölümden oluşur: yüksek basınçlı ve düşük gürültülü hava kompresörü ve su ayırıcı.

Yüksek basınçlı hava kompresörü: Ahşap lazer kesim makinesinde yanıcı maddelerin yanmasını önlemek için basınçlı hava, hava pompasından daha fazla basınç sağlar. Daha kalın malzemeyi kesmek için genellikle 4 ”lazer kafası ile birlikte çalışır. Üfleme havası yüksek basınçta olduğundan, kesme kenarının kararmasını azaltmak için kesme sırasında sisi alabilir. Yanıcı kalın malzemeleri 10 mm’den daha fazla keserken yüksek basınçlı hava kompresörünün kullanılması önerilir.

High pressure air compressor

Su ayırıcı:

Hava kompresörü çalışırken, havadaki nem de sıkıştırılır. Sıkıştırılmış nem, lazer kafasına hava ile birlikte gönderilecektir. İşlem yapılmazsa, bu nem mercek penetrasyonunu azaltmak ve hatta merceği yok etmek için mercek üzerinde birleşir. Bu nedenle, hava kompresörü ve lazer makinesi arasına nemi almak için lazer kağıt kesicinin sıkıştırılmış havasının saflığını arttırmak için su ayırıcı ekleriz.