Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

Blog blog
Location:Home > Blog > Laser kesme teknolojisinin karakteristikleri, prensipi ve uygulaması
Image-1

Thunder Laser Video


How to choose a reliable laser cutter

WATCH NOW
▷ How to choose a reliable laser cutter
laser parametes

Thunder Laser Video


Laser Samples Parameters

WATCH NOW
▷ Laser Samples Parameters

Laser kesme teknolojisinin karakteristikleri, prensipi ve uygulaması

Release Time:2021/02/24 Blog Browsing Times:51

1.Özellikler: yüksek hızlı, düzgün ve düzgün incisi, genellikle sonraki işlem olmadan; küçük kesme sıcaklığı etkilenmeyen bölge, küçük plate deformasyonu, kısa kesme denizi (0,1 mm ~ 0,3 mm); mekanik stres yok, kesme sıcaklığı yok; yüksek makinelerin doğruluğu, iyi tekrarlanabileceği bölge, materyal yüzeyine hasar yok; CNC programlaması, her plan ı işleyebilir.Bütün plakasının büyük boyutunu kesebilir, küçük, ekonomi ve zaman kurtarması gerekmez.Bir sürü materyal lazer tarafından kesilebilir, polimetil metakrilate, ağaç, plastik ve diğer metalik olmayan tabaklar da, nerdeysiz çelik, karbon çeliği, alloy çeliği, aluminium ve diğer metal materyalleri de dahil.Etkilenmiş lazer metal maddeleri için uygun, sürekli lazer metal olmayan maddeler için uygun, sonuncusu lazer kesme teknolojisinin önemli bir uygulama alanı.

2.Principle: lazer kesmesi, materyal yüzeyi taramak için yüksek güç yoğunluğu lazer ışığı kullanmak, materyali binlerce derece Celsius’a yaklaştırmak, materyali eritmek veya gazlandırmak, sonra erimiş veya gazlandırılmış materyali yüksek basınç gazıyla kesmek için binlerce derece Celsius derece ısıtmak.maddeleri kesmek amacına ulaşmak için.

3, uygulama: Almanya Bavarian Asiya Laser Technology Center (BLZ) aluminium foam sandviç maddelerini (AFS) lazer kesme teknolojisi geliştirdi. AFS otomobil için harika hafif bir kompozit materyalidir. Onun çekirdeği aluminium metal putu materyalidir. Dışarıdaki katı iki ince kaplı çarşaf materyalidir, hafif kilo, güzel sertilik.yüksek gücü ve suçsuz şekillendirilebilir.AFS kesilmeli ve süpürü olmayan şekilde işlenmeli.

 Plastik kesmesine yardım edilen robot’un tipik bir örnek Volkswagen’ın Golf IV arabasının C-s ütunu.CO2 laseri üç plastik çizgi parçalarının dışındaki bağlantını kesmek için kullanılır, ventilasyon deliklerini ve güvenlik kemerinin deliklerini düzeltmek için kullanılır.Halk tarafından uygulanan lazer ışığı kesme teknolojisi sadece hızlı değil, ayrıca kesme yüzeyinin kalitesi de üniformadır.