Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

Blog blog
Location:Home > Blog > Yardımcı gaz lazer kesmesi için gerekli
Image-1

Thunder Laser Video


How to choose a reliable laser cutter

WATCH NOW
▷ How to choose a reliable laser cutter
laser parametes

Thunder Laser Video


Laser Samples Parameters

WATCH NOW
▷ Laser Samples Parameters

Yardımcı gaz lazer kesmesi için gerekli

Release Time:2021/02/23 Blog Browsing Times:61

Laser kesme makinesinin yardımcı gazını nasıl seçtiğini bilmeden önce ilk olarak yardımcı gazın kullanımını ve yardımcı gazın rolünü anlamalıyız:

1.Erilen ve sıkıştırılmış maddeler keserek patlıyor.

2.Yangın yardımcı gaz kesilmesini engelleyebilir. – Hayır, hayır.

3.Aktiv yardımcı gaz kesme sürecine sıcaklık ekleyebilir.

4.Mumlardan atılan materyali fokus lenslerini bağışlamasına engel eder.

5.Materialin yüzeyindeki plazma kaldırılır ve lazer ışığında materyalin süpürmesi geliştiriler.

6.Sıcak tarafından etkilenen alanın boyutunu azaltmak için kesimin yakınındaki alanı soğutuyor.

Yeni stilin akrilik kristal gibi görünüşlüğü, çelik zorluğu gibi, akrilik çeşitli bir çeşit standartla nasıl düzenlemek?

Laser kesme makineleri farklı materyalleri kesmek için farklı yardımcı gazları kullanır.Yardımcı gaz basıncı ve akış ihtiyaçları aynı değil,Laser kesme sonuçlarına yardımcı gaz basıncısı doğrudan etkisi var. Keçim makinesi bu tür tipinin oksijen, nitrogen, hava ve argon yardımcı gazı kullanabilir.kullanımı ve özelliklerini tanıtmak için farklı yardımcı gazın altındaki. Oksijen kömür çeliğini kesmek için lazer kesme makinesinde kullanılır.oksijen tepki sıcaklığı kesme etkinliğini arttırmak için kullanılır,ve oksijen üretimi, retro-reflektif maddelerin ışık ışık ışık ışığı spektrumunun absorbsyon oranını arttırabilir.Karanlık, sarı.galvanize çelik, bakır tabakları,Bazı metaller, keserken oksijen kullanarak oksijen üzerinde oksid filmi oluşturabilir ve oksidasyon olmadan kesebilir.oksid filminin görünüşünü engellemek için nitrogen kullanarak yapılır. oksidasyon olmayan kesilmiş yüzeyin doğrudan kaldırma ve kaplama özellikleri var.Bölümün son yüzü beyazdır. Ana uygulama tabakları çiçeksiz çelik, kaplama tabakları, bronz, aluminium.Aluminium alloy ve bunlar gibi.

Hava doğrudan kompressör tarafından teslim edilebilir, bu yüzden fiyat diğer gazlarla karşılaştığında çok düşük. Havada yaklaşık %20 oksijen ve bir izler var.Film oksidi kesme yüzeyinde görünür,Ama düşmek için ölçü olarak kullanılabilir. Kesin sonu sarıdır.Kullanılan temel maddeler aluminiyum, aluminiyum sağlığıdır.Beyaz bakır, çelik, metal tabakları, metal olmayan ve etkiler.Laser kesme makinelerinde oksidasyonu ve nitrifikasını engellemek için kullanılır. Bu da kaldırmak için kullanılır.Diğer işleme gazlarıyla karşılaştırıldığında fiyat yükseldi, uyumlu maliyetler arttırıldı. Kesin sonu beyaz.Titanium sağlığı ve benzeri.