Müşterilerimiz için fark yaratmak
902163145872

İletişim: oguzcevizli@kemalcevizli.com.tr

About thunderlaser about-thunderlaser

Location:Home > About thunderlaser

About Thunderlaser

Welcome To Thunderlaser

Dongguan Thunder Lazer Equipment Co, Ltd profesyonel lazer kesici ve lazer gravür yanı sıra araştırma ve lazer kontrol sisteminin geliştirilmesinde üretim yapmaktadır. Thunder Laser her zaman yerli ve yabancı müşterilere lazer kesim ve gravür ile ilgili iyi hizmet sunmaya adanmıştır. Thunder laser’in CO2 lazer kesicisi ve lazer kazıyıcı, çeşitli endüstrilerde yaygın olarak kullanılabilen : Kumaş, Akrilik, Ahşap, Deri, Kağıt, Kauçuk, Plastik, cam, Seramik ve Roston gibi metal olmayan malzemelerin çoğunun işlenmesi için iyidir. , gibi: Reklam işareti, Mimari Model üreticileri, Sanat ve El Sanatları, Giyim, Baskı ve Ambalaj. Ayrıca, firmamızın yarattığı Yüksek Çözünürlük kafasını kullanarak ahşap üzerine 3D gravür yapmak ve bazı metallere markalama yapmak artık mümkün değil.

Tedarik, araştırma ve geliştirme, üretim, kalite testleri, satış sonrası servis ve diğer önemli parçalarda titiz kurallar; kendimizin tipik yönetim mekanizması; tekliflerimizi yaptığımız üretim hattında standart kalite kontrolü, daha önce CE ve FDA sertifikalarını almıştır. Almanya’dan gelen teknik uzmanların yönlendirmesiyle, kendimize özgü avantajlar belirledik ve özellikle Avrupa ve Amerika başta olmak üzere uluslararası pazarda mükemmel değerlendirme kazandık. Müşterilere hizmet etmek için en iyi olmak, Thunder laser’in işletme felsefesidir. Müşterilere her zaman mükemmel lazer ürünlerini ve en profesyonel satış sonrası hizmeti sunmayı taahhüt ettik. İzlemekte olduğumuz şey, müşterilerin ürünlerimizden memnun olmalarını ve tanınmalarını sağlamaktır. Bu bizim ana motivasyonumuzdur. Thunderlasers, bizimle birlikte daha iyi bir gelecek yaratmanızı memnuniyetle karşılıyor.

Thunderlaser

thunderlaser

thunderlaser

thunderlaser

thunderlaser

thunderlaser

thunderlaser

thunderlaser

thunderlaser

Şirketimiz

thunderlaser

thunderlaser

thunderlaser

thunderlaser

thunderlaser

thunderlaser

thunderlaser

thunderlaser

Thunder Laser servis ekibi

Thunder lazer servis ekibi size profesyonel danışmanlık hizmeti ve teknik destek sağlayacaktır. Herhangi bir sorunuz varsa, serbestçe lütfen bize ulaşın.

thunderlaser

VIP satış müdürü-Amy

          

Amy, güvenilir ve zengin bir deneyim lazer ve ticaret danışmanıdır. Her distribütörün sorusunu yanıtlamak için oldukça derin bir hastası var, distribütörlerimizin kendisine olan güvenini her zaman dikkate almak ve her lazer siparişinin başarılı bir şekilde ulaştığından emin olmak için her zaman çok güvendiği, distribütörün en son lazer haberlerini vermesine yardımcı olduğunu ve yerel piyasayı harca.

          

Herhangi bir sorunuz varsa, sadece onunla temas kurmaktan çekinmeyin: amy@thunderlaser.com

thunderlaser

Kıdemli satış elemanı-Nolan

          

Nolan sıcak ve sorumluluk sahibi bir insandır. Her müşterinin sorunlarını çözmesine ve CNC forumunda faydalı önerilerde bulunmasına yardımcı olmak istiyor. Bir yıllık eğitimden sonra makineler hakkında daha fazla şey biliyor ve lazer endüstrisi hakkında benzersiz fikirleri var. Nolan, problemleri çözebilir ve aynı zamanda diğer sektörlerde de bazı görüşler sağlayabilir; müşterilerin yeni işler geliştirmesine yardımcı olabilir.

          

İş danışmanlığı veya satış sonrası sorunlar ne olursa olsun, tatmin edici bir cevap verecektir. E-postası nolan@thunderlaser.com.

thunderlaser

Satış elemanı-Yumiko

Yumiko, yaşama ve mesleğe hevesli bir kız. Herkese, meslektaşlarına, müşterilere, arkadaşlarına ve hatta yabancılara gülümsüyor. Çok güçlü sorumluluk ve inisiyatif sahibi. Herhangi bir müşterinin herhangi bir sorusu var, her zaman çok hızlı bir şekilde cevap veriyor ve müşteri ile iyi iletişim kuruyor.

          

Lazer sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen onunla iletişime geçmekten çekinmeyin. E-posta: yumiko@thunderlaser.com

thunderlaser

Satış elemanı-Ada

Ada, lazer makinesine sonsuz ilgi duyan akıllı bir kızdır. Thunder Laser’de çalışmanın komik olduğunu ve tek başına harika lazer örnekleri ürettiğini düşünüyor. Thunder Laser ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa, sadece onunla temas kurmaktan çekinmeyin.

          

Her zaman help.ada@thunderlaser.com adresine teklif vermeye hazırdır

thunderlaser

Kıdemli Teknik Mühendis-Tom

Thunder Laser’deki en deneyimli teknik mühendisi olan Tom, birçok müşterinin makine sorunlarını gidermesine yardımcı oldu. Ayrıca, gündüz veya gece, hafta içi veya hafta sonu ne olursa olsun, lazer teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve satış sonrası iş yapmak için çok çalışıyor. Böylece hepimizden çok iyi bir ün kazandı. Şirketimizin web sitesinde görebileceğiniz gibi, teknik bilgi ve belgelerin çoğu kendisi tarafından toplanmış ve düzenlenmiştir.

          

Herhangi bir lazer sorununuz varsa, tereddüt etmeyin, yalnızca tech@thunderlaser.com adresinden Tom ile iletişim kurun